geyik hareket
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
geyik hareket

mavra forum-mavra st-foto-mp3-deneme-film indir-paylaş-dizi-sanat-edebiyat-sinema izle-video paylaş-hikaye-fıkra-serhan

AnasayfaAnasayfa  arayüzarayüz  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. Empty
MesajKonu: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 2:33 pm

Selam emmimin oğlu ve dezzemin cülüğü,bu itiraf aslında dezzemincülüğüne de ince bir sitemdir.
Soktu içimize bir kuzen lafını ,nedir bu ya böyle.Suyumu çıktı 1000 senelik emmoğlu halaoğlu dezzemin dayımın cülüğü laflarının.
Kendimize bir çeki düzen verip,sirkelenip özümüze dönelim. Smile
Saygılarımla. Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 4:41 pm

Hadi hadi ayak yapma entelsin sende .. şimdi bi kuzen lafını beğenmemezlik yapıosun Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 4:44 pm

Hişşt deşifre yok öle,doğal ortamda,kurda kuşa yem etme beni Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 4:45 pm

Aramızda yabancı yok nasıLsa biz bizeyiz Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 4:46 pm

affraid
serhan
Admin
serhan

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 8:57 pm

neyi var kuzen lafının dezeminolu Smile dimi dilara ?
http://www.mavra.forum.st
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 9:04 pm

VaLLa haa

Hiç işte ßarış diiL mi iLLa kusur buLcak Razz
serhan
Admin
serhan

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 9:10 pm

kuzenime sadece ben laf söyleyebilirim lütfen arkadaşım lol!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 9:14 pm

Pekiii

Dış kapının mandaLı oLdum ben yine Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptySalı Ekim 27, 2009 9:37 pm

Sato kuzen yaktım seni yok pardon beni,her neyse işte...
Nalet olsun içimde ki itirafçı ruha Smile
serhan
Admin
serhan

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptyPerş. Kas. 12, 2009 1:11 am

seviyorum seni dezeolu Smile yok bundan sonra kuzen fln cheers varlığın yeter kafasalla
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptyPerş. Kas. 12, 2009 1:20 am

ayıpsın dezzemin oğlu yapalım bir azer baba gecesi senle. Wink
serdar

serdar

MesajKonu: Geri: Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.   Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara. EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 10:13 pm

tamam bundan sonra kanka kanki kuzen kuzi zart zurt yok delikanlı olun iki dakka

lol!

bana seslenecekseniz gardaş diyin birader adanalıyık hayırdır yani Smile

Nalet olsun içimizde ki entel dantel davranışlara.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pillibebek-olsun
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN