geyik hareket
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
geyik hareket

mavra forum-mavra st-foto-mp3-deneme-film indir-paylaş-dizi-sanat-edebiyat-sinema izle-video paylaş-hikaye-fıkra-serhan

AnasayfaAnasayfa  arayüzarayüz  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

gençliğimizi çürüttün !!!!!

2 posters
YazarMesaj
CiCoS

CiCoS

gençliğimizi çürüttün !!!!! Empty
MesajKonu: gençliğimizi çürüttün !!!!!   gençliğimizi çürüttün !!!!! EmptyPaz Kas. 22, 2009 8:48 pm

nedir bu ya hayatımın en güzel yılları kitap başında geçiyor okul-ew-dersane bermuda şeytan üçgeninden beter kendime bile wakit ayıramaz oldum ben kendimi bildim bileli okuyorum daha da okuyacam bitmedi ooff ooff ömrümü yediler..... kırbaçlaaa
serhan
Admin
serhan

gençliğimizi çürüttün !!!!! Empty
MesajKonu: Geri: gençliğimizi çürüttün !!!!!   gençliğimizi çürüttün !!!!! EmptyPtsi Kas. 23, 2009 3:27 am

walla kendimi bildim bileli sürekli aynı dertten kronik olarak şikayetçiyim bende yaş oldu çeyrek asır ama hala dersaneye gidiyorum bir sebebten dolayı Very Happy anlam vermeye çalışmıyorum sadece düzenin sermyaye olan bağımlılığı gereği sadece para tuzağı bu yaşam biçimine sadece alkışla karşılık veriyorum Razz

yapcak birşey yok gizemcim hayat bu işte ,hayatımızın en güzel yıllarını hayallerinden çalınan gençlik olarak harcıcaz.
bir gün direnenler erecek aydınlığa....
http://www.mavra.forum.st

gençliğimizi çürüttün !!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası