geyik hareket
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
geyik hareket

mavra forum-mavra st-foto-mp3-deneme-film indir-paylaş-dizi-sanat-edebiyat-sinema izle-video paylaş-hikaye-fıkra-serhan

AnasayfaAnasayfa  arayüzarayüz  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

2009-2010 kayıt yenileme tarihi

YazarMesaj
serhan
Admin
serhan

2009-2010 kayıt yenileme tarihi Empty
MesajKonu: 2009-2010 kayıt yenileme tarihi   2009-2010 kayıt yenileme tarihi EmptySalı Kas. 24, 2009 5:44 pm

2009-2010 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 01 Aralık 2009 tarihinde başlayacak ve 25 Aralık 2009 tarihinde sona erecektir. Kayıt yeniletecek öğrenciler, Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı 1. taksitlerini (veya tamamını) yukarıda belirtilen tarihler arasında ödemek zorundadırlar. Ödemeyi, Vakıfbank Internet Şubesinden, Vakıfbank ATM'lerinden, 444 0 724 Vakıfbank Telefon Bankacılığından 25 Aralık 2009 tarihi saat 23:30'a kadar ve tüm Vakıfbank Şubelerinden ise 25 Aralık 2009 tarihi mesai saati bitimine kadar yapabileceklerdir. Belirtilen tarihlerde ödemelerini yapmayan öğrencilerin KAYITLARI YENİLENMEZ ve bu öğretim yılında sınavlar dahil hiçbir öğrencilik hakkından yararlanamazlar. 25 Aralık 2009 tarihinden sonra, her ne sebeple olursa olsun (rapor dahil) hiçbir mazeret kabul edilmeyecek ve kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.
http://www.mavra.forum.st

2009-2010 kayıt yenileme tarihi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-